Stylový konferenční stolek BOGUTA 1S v provedení jackson hickory/amadeus

Stylový konferenční stolek BOGUTA 1S

Poutavý konferenční stolek se zásuvkou a otevřenou policí pod deskou stolu se skvěle hodí k sestavě s dalšími prvky kolekce. Stůl, který doplňuje design pokoje, se bude skvěle hodit do obývacího pokoje, do bezprostřední blízkosti pohovky, i do domácí pracovny, hned vedle lenošky.

Barva:

  • korpus: jackson hickory
  • dvířka: amadeus

Rozměr (šxvxh): 110 x 43,8 x 68 cm

Materiál:

  • korpus: lamino
  • dvířka: lamino s prvky MDF
  • úchyty: kov
  • zásuvka: kuličkový pojezd – plný výsuv

Dodáváno v demontu. Rozměry a váhy balíků:

  • 1. balík: 75,4 x 57,7 x 13,1 cm, 18,86 kg
  • 2. balík: 127,4 x 71,4 x 6 cm, 24,06 kg

Stůl pro váš moderní interiér

Nejlépe už osvědčenými a stylovými kousky nábytku jsou ty, které by neměly chybět v každé domácnosti. Patří mezi ně právě tento konferenční stolek, jehož kouzlo spočívá v designu i praktičnosti. Zasouvatelná gaveta se postará o to, aby všechny potřebné předměty byly v dostatečné vzdálenosti od očí, ale stále po ruce. Výsuvný regulator zabezpečuje, že se zásuvka nevysune úplně, a tak nebudete mít žádný problém s překlopením nechtěných věcí.

BOGUTA 1S Jackson Hickory Amadeus

Konferenční stolek BOGUTA 1S provedení jackson hickory/amadeus se stal rychle po svém uvedení na trh velmi oblíbeným kouskem nábytku. A není se co divit, když jeho jedinečný design a praktičnost má na srdcích mnoha zákazníků. Stůl krásně ladí s jinými kousky nábytku a jeho reprezentativní vzhled vám umožní vytvořit dokonalou pracovní nebo obývací atmosféru.

Kvalitní materiály pro Vaše potěšení

BOGUTA 1S prove
dení jackson hickory/amadeus je vyroben z kvalitních materiálů. Korpus je vyroben z laminovaného materiálu, což zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a znečištění. Kombinace jackson hickory a amadeus roztomilému stolku dodává nezaměnitelnou eleganci.

BOGUTA 1S Jackson Hickory Amadeus

Úchyty výrobku jsou vyrobeny z kovu, což zajišťuje snadné a pohodlné ovládání stolu. Gaveta ve středové části konferenčního stolku je vybavena kulatým držákem, který umožňuje snadno vysunout zásuvku a udržovat ji v dobrém stavu. Konferenční stolek sám o sobě působí jako dokonalý kus nábytku. Vysoce kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost proti poškrábání a znečištění a zajistí, že vydrží mnoho let sloužit jako stylový a praktický kousek nábytku v každé místnosti vaší domácnosti.

Nebudete litovat, když si zakoupíte tento skvělý kousek nábytku, který se bude hodit do vašeho domova perfektně. Pokud by vás zajímalo více informací o konferenčním stole BOGUTA 1S Jackson Hickory Amadeus potom nás klikněte zde.