Stojací lampa z dubové dýhy Sotto Luce TSURI XL – ohromující designový kousek s průměrem 45 cm!

Stojací lampa TSURI XL od značky Sotto Luce je určena pro ty, kteří mají rádi unikátní designové kousky a nevyskytuje se mezi nimi mnoho lamp s průměrem stínidla 45 cm. K,dejakej podrobnější popis Sotto Luce – lamps&design – jsou to výtvory dvou návrhářů, kteří se spojili kvůli lásce ke kvalitním materiálům a preciznímu zpracování. A právě preciznost a kvalita zpracování jsou charakteristické pro TSURI XL.

Pro milovníky dřeva

Sotto Luce si pro milovníky dřeva připravili speciální kolekci – a to se stínidly z dřevěné dýhy. Kolekce obsahuje několik unikátních modelů lamp s různým tvarem a velikostí stínidla v různých odstínech dřeva. Mezi nimi najdete i TSURI XL, která zaujme nejen svým rozměrem, ale také krásnou texturou dřeva.

Krása minimalistického interiéru

Stojací lampa TSURI XL je ideálním doplňkem do minimalistického interiéru plného dřevěného nábytku. Je velká, avšak díky svému jednoduchému designu nepůsobí rušivě. Naopak, světlo, které stínidlo rozptyluje, je nižší intenzity a vytváří intimní a příjemnou atmosféru, která dodá místnosti útulnost.

TSURI XL je stvořena pro ty, kteří ocení krásu dřeva a minimalistický design.

Ohromte své hosty

Sotto Luce TSURI XL je unikátní kouskem, který si všimne opravdu každý, kdo vejde do místnosti. Je výrazná a svým vzhledem dokáže zaujmout. A pokud jí doporučíte svým přátelům nebo ji umístíte do restaurace či hotelu, určitě zaujme i širší publikum.

Zaujímejte své hosty nápaditým osvětlením!

Sotto Luce TSURI XL je vhodná nejen pro bytové interiéry, ale také pro prostory veřejného charakteru, jako jsou kavárny či restaurace. Pokud se chystáte rekonstruovat prostor a hledáte kvalitní a neotřelé osvětlení, zvažte pořízení TSURI XL. Tímto nápaditým osvětlením jistě ohromíte své hosty.

Vzhledem k preciznímu zpracování a kvalitě materiálů můžete být s lampa TSURI XL spokojeni po řadu let. Je to investice do kvalitního a designového osvětlení, které se v interiéru neztratí.

To nejlepší na závěr

Pokud se rozhodnete pro pořízení stojací lampy TSURI XL, určitě navštivte nаницайтě https://www.nabytekhned.cz/produkt/stojaci-lampa-z-dubove-dyhy-sotto-luce-tsuri-xl-o-45-cm, kde najdete všechny potřebné informace a můžete si lampa objednat přímo online. Navíc, pokud se ale rozhodnete pro nákup na nábytekhněd.cz, máte jistotu, že si pořídíte osvětlení za férovou cenu, a to včetně dopravy a záruky.