Ral Obývací stěna RIO 2 – moderní design v černém lesku!

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. To zaručuje nejen krásný vzhled, ale také ochranu před poškozením. Není nic horšího, než se těšit z nového nábytku a pak zjistit, že se rychle poškrábal. S touto stěnou se nemusíte ničeho obávat.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí. Je důležité mít na paměti, že každá domácnost je jiná a proto je potřeba přizpůsobit i způsob uchycení. Avšak nemusíte se bát, že byste něco zapomněli, patky jsou součástí balení.

Ral Obývací stěna RIO 2

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Příjemnou zprávou je, že stavba této obývací stěny není nic složitého. Stačí si jenom všechny díly poskládat podle návodu a během chviličky bude stěna hotová. Balení v kartónové krabici pak zaručuje bezpečnou dopravu a minimalizuje riziko poškození při přepravě.

Nezapomeňte, že výhodou této stěny je nejen její moderní design, ale také variabilita. Každou skříňku si můžete namontovat podle svých představ a potřeb a nemusíte se bát, že by se něco neshodovalo.

Nakupujte u nás a budete mít jistotu, že si pořídíte kvalitní a designovou obývací stěnu, která bude vynikat svým vzhledem i praktičností. A nezapomeňte si prohlédnout podrobnosti na našich stránkách.