Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4 v rozměru 160 x 200 cm

Matrace Materasso Dynamic 3/4 je jedinečná svou konstrukcí, která zahrnuje několik vrstev pěny a fyziosystém 7 zón tuhosti. Díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek. Navíc, tato matrace je oboustranná, což znamená, že ji můžete otočit a používat z druhé strany.

Vrstvy pěny

Matrace se skládá z názvu vrchní vrstvy Greengel (chladivá pěna), která vám bude poskytovat příjemný pocit chladu v letních měsících. Pod ní se nachází pěna Nightfly (komfort a odolnost vůči deformacím), která přispívá k dokonalejšímu pocitu pohodlí a kvalitnímu spánku. Spodní vrstva je tvořena značkovou pěnou Eliocell.

Greengel – Tento materiál patří mezi nejnovější technologie na trhu s matracemi a dokáže velmi účinně chladit. Je vyroben z kvalitní pěny, která obsahuje zelené gelové kapsle, které se aktivují po styku se tělem a dokáží tak okamžitě snižovat teplotu.

Nightfly – Tato pěna je vyrobena z materiálu, který je schopen se přizpůsobovat tvaru vašeho těla. Má vynikající vlastnosti, jako jsou odolnost vůči deformacím a vysoká komfortní hladina.

Eliocell – Tato pěna má vysokou hustotu a je speciálně navržena pro výrobu matrací. Má vynikající tuhost a pevnost a dokáže tak podpořit vaši páteř.

Fyziosystém 7 zón tuhosti

Fyziosystém 7 zón tuhosti znamená, že matrace je rozdělena do sedmi různých zón, které se přizpůsobí váze a tvaru vašeho těla. Každá zóna má různou tuhost a tak dokáže podpořit různé části vašeho těla v závislosti na poloze, ve které spíte. Tento systém zajišťuje správné držení a oporu páteře a výrazně tak přispívá ke kvalitnějšímu spánku.

Potah matrace

Potah matrace je velmi důležitým prvkem a má vliv na pohodlí a hygienu spánku. Matrace Materasso Dynamic 3/4 má potah z přírodního materiálu s dřevní celulózou – Lyocell. Tento materiál je prošitý polyesterovým vláknem, které mu dodává větší pevnost a odolnost. Lyocell dokáže dobře absorbují a odvádí vlhkost a je také přirozeně antibakteriální.

Dobře absorbuje a odvádí vlhkost a je také přirozeně antibakteriální.

Potah je snímatelný a můžete jej prát na 60 °C, což je velmi praktické z hlediska udržování čistoty matrace.

Závěr

Oboustranná matrace Materasso Dynamic 3/4 je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají matraci s vysoce kvalitním složením a fyziosystémem 7 zón tuhosti. Potah z lyocellu dodává navíc matraci příjemnou texturu a zároveň ji udrží čistou a hygienickou. Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou matraci, určitě stojí za zvážení matrace Materasso Dynamic 3/4. Pokud vás tato matrace zaujala, můžete si ji zakoupit na webových stránkách Maliboo.cz za skvělou cenu.