Obdélníková sprchová vanička Kaldewei Superplan 120×90 cm – smaltovaná ocel alpská bílá

Kaldewei Superplan

Popis produktu

Obdélníková sprchová vanička Kaldewei Superplan 120×90 cm je ideální pro každou moderní koupelnu. Rohy vaničky jsou zakulacené a její velikost zajistí dostatek prostoru pro sprchování. Vanička je vyrobena z kvalitní smaltované oceli v alpské bílé barvě a její rozměry jsou 120x90x2,5 cm.

Smaltovaná ocel je materiál, který je známý svojí vysokou odolností vůči poškrábání a nárazům. Díky tomu si můžete být jisti, že tento výrobek vám bude sloužit mnoho let.

Superplan je navíc velmi snadno udržovatelná. Vanička se velmi jednoduše čistí a neuchovává si žádné nečistoty. To je velká výhoda oproti jiným materiálům, ze kterých jsou sprchové vaničky vyráběny.

Balení produktu

Produkt je dodáván bez sifonu a nožiček. Je tedy nutno si je dokoupit zvlášť.

Závěr

Obdélníková sprchová vanička Kaldewei Superplan 120×90 cm je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a odolnou sprchovou vaničku. Nejenže vám poskytne dostatek prostoru pro sprchování, ale také vám bude sloužit mnoho let.

Chcete si tento produkt zakoupit? Navštivte naše stránky https://www.codina.cz/produkt/sprchova-vanicka-obdelnikova-kaldewei-superplan-120m90-cm-smaltovana-ocel-alpska-bila-430635000001.