Nový kusový koberec Twin Supreme 105472 s motivem Palma Night Silver ve velikosti 80×250 cm


Nový kusový koberec Twin Supreme s motivem Palma Night Silver

O oboustranných kusových kobercích Twin Supreme

Designové kruhové a obdélníkové kusové koberce z řady Twin Supreme Vás okouzlí svým oboustranným provedením, krásnými vzory a barevnými kombinacemi. Mají na každé straně stejný vzor, ale v opačných barvách. Můžete si je tedy obracet dle nálady či potřeby. Jejich univerzálnost se projeví v možnosti umístit je jak v interiérech, tak v exteriérech.

Vyrobeny z kvalitního polypropylenu

Kusové koberce Twin Supreme jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. Díky velice krátkému smyčkovému vlasu jsou snadné na údržbu a praktické pro každodenní použití.

Jednoduchá údržba a ošetřování

Po vybalení koberců z role může trvat několik dní, než se vyrovnají. Pokud tedy zaznamenáte zvlněný povrch, neváhejte a nechte koberce několik dní odležet. Poté už můžete koberce umístit na své místo a začít s jejich pravidelnou údržbou. Stačí je jemně čistit vysavačem a pokud by se na nich něco zachytilo, můžete je snadno otřít navlhčeným hadříkem s jemným čisticím prostředkem.

Jaký kousek si vybrat?

Pokud hledáte středový prvek do Vašeho interiéru nebo exteriéru, nemůžete sáhnout vedle s kusovým koberecem Twin Supreme s motivem Palma Night Silver. Jeho velikost 80×250 cm jej činí praktickým a funkčním doplňkem do různých prostor.

Kusový koberec Twin Supreme s motivem Palma Night Silver