Nabízíme rozkládací pohovku SILLA v provedení Loco 40!


Klasická pohovka SILLA nabízí pohodlné posezení, úložný prostor i rozklad na lůžko. To vše v mnoha barvách. Díky svému modernímu designu a kvalitním materiálům je ideální volbou pro každý interiér.

Rozkládací pohovka SILLA v provedení Loco 40

Provedení Loco 40

Rozkládací pohovka SILLA je dostupná v mnoha provedeních, ale v poslední době se stává stále populárnější provedení Loco 40. Tento design se vyznačuje jednoduchými liniemi a tvoří tak moderní, univerzální kus nábytku, který se hodí do mnoha interiérů.

Rozměry a funkce

Rozkládací pohovka SILLA má rozměry 190 x 90 x 85 cm. Po rozložení na lůžko má jeden komfortní spací prostor o rozměrech 190 x 130 cm. Pohovka má také praktický úložný prostor a dokonalý komfort posedu.

Detail rozkládací pohovky SILLA v provedení Loco 40

Kvalitní materiály

Rozkládací pohovka SILLA je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Sedák a zádová opěrka jsou vyplněny pěnou a kvalitními pružinami, což zajišťuje maximální pohodlí při sedání.

Nabídka barev

Rozkládací pohovka SILLA je dostupná v několika barevných provedeních – tmavě šedé, bílé, hnědé a modré, takže si jistě každý najde svou oblíbenou.

Pohovka SILLA v hnědém provedení

Závěr

Přemýšlíte o tom, jaký kus nábytku by se hodil do vašeho obývacího pokoje? Pokud hledáte moderní, pohodlnou a praktickou pohovku, zkuste se podívat na rozkládací pohovku SILLA v provedení Loco 40 od Bestnabytek.cz. Věříme, že vás její kvalita a design osloví.