Moderní televizní skříňka PSK NADIA Dub Artisan 160 cm

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní televizní stolek NADIA. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v dekoru Dub Artisan s vysokými dřevěnými nohami v černé barvě a vybaven systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek.

Dostatek úložného prostoru

Televizní skříňka je široká 175 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě tří uzavřených skříněk.

Stabilní a kvalitní konstrukce

Každý kus nábytku z kolekce NADIA je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Artisan. Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

PSK NADIA Dub Artisan

Rozměry televizní skříňky

Televizní skříňka je součástí kolekce NADIA, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. Celá kolekce se skládá ze dvou televizních skříněk (160 a 107 cm), vitrínových skříní ve dvou velikostech (53 a 90cm), tří komod ve dvou velikostech (107 a 160 cm), šatní skříně, konferenčního stolku, jídelního stolu a police.

Název produktu Šířka Výška Hloubka
Televizní skříňka PSK NADIA Dub Artisan 160 cm 175 cm 53 cm 45 cm

Barva dekoru – Dub Artisan

Kolekce NADIA je dostupná také v dekoru:

  • Bílá lesk
  • Dub Riviera

Moderní televizní skříňka PSK NADIA Dub Artisan 160 cm Publikováno: