Moderní rozkládací sedačka CROCEA 29 v šedé ekokůži pro pravou stranu pokoje

Moderní sedačka, která zaujme svojí jednoduchou elegancí a praktičností. Rozkládací rohová sedačka CROCEA 29 v šedé ekokůži pro pravou stranu pokoje je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový a pohodlný kus nábytku.

Fotografie sedačky

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 29 v šedé ekokůži pro pravou stranu pokoje nabízí skvělý design i skvělé vlastnosti, které oceníte při každodenním používání.

Jednoduchý design s mnoha funkcemi

Sedačka nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a svoje rozměry jsou perfektně přizpůsobeny pro pravou stranu pokoje. Rozměr 275 x 70/90 x 202 cm zajistí pohodlné sezení či ležení pro každého. Výška sedu sedačky CROCEA 29 je 43 cm, hloubka sedu 60 cm a po rozložení má plochu na spaní 125 x 193 cm.

Vysoká kvalita materiálů

Materiálem použitým ke zdobení sedačky je ekokůže Soft 29 v šedé barvě, která dodává sedačce moderní vzhled. Ekokůže Soft 29 je velmi příjemná na omak a její barva se přizpůsobí prostředí, ve kterém se nachází. Od roku 2021 jsou všechny naše produkty vyrobeny z materiálů, které neobsahují škodlivé látky.

Fotografie detailu rozkladu

Detail rozkladu

Jednoduchý mechanismus rozkladu

Delfínový mechanismus rozkladu doručujeme v demontovaném stavu pro snadnou přepravu. Sedačka CROCEA 29 se snadno rozkládá a přemění do pohodlné postele pro návštěvy.

Sedačka CROCEA 29 v šedé ekokůži pro pravou stranu pokoje je skvělou volbou pro každou domácnost, která hledá praktický a moderní nábytek.

Fotografie detailu sedu

Detail sedu