Minimalistická elegance: Ral Obývací stěna MIAMI v bílém lesku a délce 249 cm

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Obývací stěna MIAMI

Variabilní sestava

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně. Tloušťka MDF desky je 16 mm, čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, avšak nejsou dodávány hmoždinky, šrouby do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení není součástí, lze ho však dokoupit v příplatkovém parametru výše. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Dotáhnete k dokonalosti

Dopřejte svému interiéru kousek dokonalosti s Ral Obývací stěnou MIAMI. Minimalistický design v bílém lesku okouzlí Vaše oko a přidá prostoru na ukládání Vámi preferovaných věcí. Nenechte svůj obývací pokoj bez stylu a proveďte si změnu právě s Ral Obývací stěnou.

Zvažujete koupi? Ověřte si informace na stránkách https://www.crosta.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-miami-6-249-cm-bily-lesk