Kubistická dáma na plátně: Novinka ze světa Wallity v rozměru 50×70 cm


Abstrakce a moderní styl pro váš interiér

Jste příznivci abstrakce? Líbí se vám moderní styly a kubismus? Jistě si zamilujete i digitální tisk Cubism lady! Jedná se o portrét ženy s odhalenými zády v polocelkovém rámování. Žena i její okolí se však skládá z různých tvarů, vrstvy se překrývají a scenérie je jednou velkou skládačkou. S určitostí lze říci, že vidíme krásku se skleničkou vína, co se nachází kolem ní, je na naší fantazii. Tvary připomínají budovy, modrý odstín prozrazuje noc. Zadívejte se pozorně, fantazie se meze nekladou, jistě naleznete další detaily!

Skvělý design pro váš domov i práci

Obraz se díky svému stylu chodí spíše do moderních interiérů, které s oblibou geometrických dekorů počítají. Avšak barevnost umožňuje umístění i do klasických prostorů. Svým tématem se hodí do obývacího pokoje, pracovny či čekárny.

Specifikace produktu

  • Do moderních i klasických aranžmá
  • Moderní styl
  • Kubistický motiv

Zkrátka tuto novinku lze využít ve všech typech interiérů! Pokud si nevíte rady, kam obraz umístit, doporučujeme navštívit stránky Skvělý nábytek, kde najdete inspiraci a tipy na zařízení vašeho domova.

Kubismus

Jestliže máte rádi umění a rádi byste jej zařadil do svého domu, pak by se vám tato novinka ze světa Wallity hodila do vaší sbírky. Obtížně byste našli jiný výrobek, který by byl tak originální a výrazný.

Výhodou tohoto obrazu je fakt, že nechybí detailům. Některé kusy umění mohou vypadat velmi jednoduše, ale to není případ Cubism lady. Hranaté a křivky tvary vás uchvátí a budete se na ně dlouhé hodiny kochat. Je to jasné. Cubism lady přináší neopakovatelný zážitek z umění a je skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

Kubismus

Světlé pozadí, které obraz drží v harmonii, může být skvělým způsobem, jak probudit vaše pocity a dát vašemu domu nový impulz. Pokud máte v plánu rekonstrukci domova nebo chcete změnu ve vašem pracovním prostředí, pak by Cubism lady mohla být tou nejlepší volbou.

Závěr

Jako závěr lze říci, že digitální tisk Cubism lady je skvělou novinkou, kterou byste měli mít ve své sbírce obrazů. Milovníci kubismu či geometrických dekorů si přijdou na své. Vyzkoušejte i vy tuto novou novinku a oceněte kreativní design Wallity. Jistě nebudete litovat a váš domov získá novou tvář.