Krémově bílý koberec Universal Ziri, velikost 60 x 150 cm


Nápaditý design a praktická stránka

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o praktickou stránku. Krémově bílý koberec Universal Ziri z kolekce Ziri je tím nejlepším důkazem.

Jinak tomu není ani u kolekce Ziri, která hned na první pohled zaujme díky kombinaci zemitého odstínu s lehce zářivějšími barvami. O funkčnost se pak postará polypropylenový materiál, jenž zajistí kýženou měkkost, dobrou odolnost a nenáročnou údržbu.

Hodí se kamkoliv

Krémově bílý koberec Universal Ziri je skvělou volbou pro každý interiér. Jeho jemný design a barva se hodí klasickému stylu, ale taktéž k modernímu minimalismu. Díky svému formátu 60 x 150 cm není problém jej použít třeba i v menších místnostech nebo jako odpočinkovou zónu v kanceláři.

Bezpečný nákup na nabyteklevneji.cz

Pokud o koberec Universal Ziri máte zájem, můžete si ho jednoduše objednat na stránkách nabyteklevneji.cz. Díky bezpečné platbě a rychlému dodání se nemusíte bát nákupu přes internet.

Univerzální kousek bez nudy

Krémově bílý koberec od Universal je univerzálním kouskem, který si oblíbíte. Když se k němu budete chtít po dlouhé době vrátit, jistě nebudete trpět nudou. Můžete si jej totiž umístit kamkoliv do interiéru aještě si s ním můžete hrát podle své fantazie.
Krémově bílý koberec Universal Ziri