Koberec Universal Pandora – rozměr 160 x 230 cm, dokonalá dekorace pro každý interiér!


Koberec Universal Pandora – dokonalá dekorace pro každý interiér

Kolekce Pandora

Koberece z kolekce Pandora jsou skvělou kombinací romantických motivů venkovského stylu a moderních prvků. Tyto koberce jsou vytvořeny v jemných barvách, které dokonale zapadnou do světlého interiéru a pomohou celou místnost sjednotit.

Rozměr koberce

Koberec Universal Pandora má rozměr 160 x 230 cm, což je ideální velikost pro pokoj, obývací prostor nebo jinou místnost. Tento kousek nejenže vám pomůže sjednotit celý prostor, ale také poskytuje tepelnou a zvukovou izolaci.

Design koberce

Kromě praktických vlastností si můžete užít krásu tohoto koberce. Z kolekce Pandora máte na výběr ze dvou designu UR-216 a UR-217. Oba jsou velmi elegantní a tvoří skvělou kombinaci se stávajícím interiérem. Můžete si také vybrat barvu, kterou máte nejraději.

Výroba koberce

Každý koberec Universal Pandora je vyroben s respektem k přírodě. Značka Universal dbá na udržitelnost a recyklaci výrobních procesů. Horní část koberce je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a také vhodný pro alergiky.

Spodní strana koberce je zhotovena z přírodní juty. Toto výrobní vlákno je velmi odolné a zároveň obnovitelné. Celé výrobní procesy tedy respektuje přírodu tak, aby byly koberce Universal nejen krásné, ale i ekologické.

Univerzální použití

Koberec Universal Pandora je velmi univerzální a lze použít v různých typech interiérů. Hodí se do moderního designu i venkovského stylu, ale také vám pomůže doplnit design vašeho domova do osobité podoby. Pokud si chcete koberec Universal Pandora objednat, můžete tak učinit na webu www.isolund.cz. Zde najdete nejen tuto, ale i mnoho další krásných a praktických kousků pro váš interiér.