KARE Design – Betsy zrcadlo s kovovým rámem o rozměrech 165x55cm


Zrcadlo s kovovým rámem od KARE Design

KARE Design Zrcadlo s kovovým rámem Betsy 165x55cm: Obdélníkové zrcadlo s kovovým rámem Betsy dokáže opticky zvětšit jakoukoliv místnost. Tento kvalitní produkt od značky KARE Design je ideální pro každý domov, který chce mít moderní, estetický a praktický prvek.

Originální design Betsy zrcadla

Zrcadlo Betsy je vynikajícím příkladem toho, jak jednoduchost a moderní styl mohou být spojeny s fantastickým designem. Originální černý rám se zlatými doplňky vynikne v předsíni, dobře ale bude vypadat i v obývacím nebo studentském pokoji.

KARE Design nabízí i kulaté provedení zrcadla

KARE Design nabízí i kulaté provedení zrcadla, které je vynikajícím prvkem pro každý interiér. Velké zrcadlo s neobvyklým filigránovým rámem může být praktickým pomocníkem, ale také nádhernou nástěnnou dekorací, která dodává klasickému interiéru kouzlo.

Betsy zrcadlo je vhodné pro každou místnost

Betsy zrcadlo s kovovým rámem má rozměry 165x55cm a je vhodné pro každou místnost. Ideální místo pro zavěšení je proti oknu – zrcadla otevírají místnosti a jsou vynikajícím prvkem pro každý domov.

Nákup Betsy zrcadla od KARE Design

Chcete mít doma zrcadlo, které bude vyjadřovat váš osobitý styl a estetickou náročnost? Potom neváhejte a nákup Betsy zrcadla od KARE Design prostřednictvím webu https://www.nabytekted.cz/produkt/kare-design-zrcadlo-s-kovovym-ramem-betsy-165m55cm.