Falco TV stolek Ingrid R15 – elegancí a přírodní krásou jasanu tmavého nebo světlého odstínu

Falco TV stolek Ingrid R15 je jedinečným kusem nábytku, který svým designem dokáže okouzlit každého. Tv stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý a svým krásným přírodním vzhledem dokáže ladit s každým interiérem.

Provedení a rozměry

Stolek Falco Ingrid R15 nabízí rozměry 140 x 44 x 49 cm a poskytuje prostor nejen na televizi. Díky svému prostornému provedení a modernímu vzhledu je stolkem možné vybavit prakticky jakýkoli interiér. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice, studentského pokoje nebo třeba do pracovny.

Montáž a dodání

Stolek je dodáván v demontu a součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Montáž není obtížná a každý zákazník si s ní poradí. Pokud byste si přesto nebyli jisti, můžete si nechat nábytek sestavit u nás zdarma.

Fotografie

Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Styl a elegence

Stolek Falco Ingrid R15 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a elegance. Svému domovu dodá příjemnou atmosféru a udělá z něj místo, kde se budete cítit dobře.

Kvalita za rozumnou cenu

Kromě svého skvělého vzhledu nabídne Falco TV stolek Ingrid R15 i kvalitu za rozumnou cenu. Tv stolek je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž vydrží i náročné používání.

Falco TV stolek Ingrid R15 jasan tmavý/jasan světlý

Závěr

Pokud hledáte kus nábytku, který dokáže okouzlit svým vzhledem a poskytuje dostatečný prostor na televizi, je Falco TV stolek Ingrid R15 právě pro Vás. Koupě tohoto nábytku určitě nebudete litovat, protože budete mít kus nábytku, který vám bude dělat společnost po celá desetiletí. Navštivte náš e-shop a vyberte si z naší široké nabídky, která obsahuje nejen TV stolek, ale i mnoho dalšího kvalitního nábytku.

Vyberte si nyní Falco TV stolek Ingrid R15 jasan tmavý/jasan světlý a dodáte svému interiéru unikátní a moderní vzhled.