Béžová deka Casa Selección Heart s barevnými bambulemi – rozměr 130 x 160 cm


Béžová deka Casa Selección Heart s barevnými bambulemi

Co si představíme pod jménem Casa Selección?

Casa Selección evokuje především precizní design, jemné linie a smysl pro ten nejmenší detail – a to právě v tom nejlepším slova smyslu. Jestli hledáte něco, co bude perfektní doplňkem vašeho interiéru, značka Casa Selección je tím pravým řešením pro vás.

Bonami a Casa Selección

V Bonami máme tyto produkty moc rádi! A jedním z nich je i nádherná béžová deka s barevnými bambulemi od značky Casa Selección. Rozměry deky jsou 130 x 160 cm, takže jde o dostatečně velký kus, který krásně doplní váš obývací pokoj nebo ložnici.

Béžová deka Casa Selección Heart

Barevné bambule jsou na této dece skutečně třešničkou na dortu. Tyto hezké drobnosti jí dodávají ten správný nádech štědrého a svěžího jara.

Podrobnosti k dekám od Casa Selección

Pravdou je, že je toto naše nejoblíbenější produkt v celé nabídce Casa Selección! Bez nadsázky můžeme říct, že tato deka je skutečným klenotem, který k sobě přiláká pozornost každého milovníka kvalitního interiéru.

Rozměry: 130 x 160 cm

Materiál: 100 % bavlna

Výrobce: Casa Selección

Na závěr…

To je tedy nádherná béžová deka s barevnými bambulemi od značky Casa Selección. Pokud chcete i vy vlastnit tenhle klenot podobného domácího dekoru, neváhejte a objednejte si jej na www.nabytekhned.cz!